Gästbok

Här är vår lilla gästbok.

Skriv gärna en hälsning nedan!

138 Synpunkter to “Gästbok”

  1. Bengt Svensk skriver:

    Hej

    Letade efter ettikettläsare och kom in på din/er sida. Fick bra info.

    Mvh

  2. Sent på kvällen blev det innan jag hann besöka er fina blogg och inser att jag lär komma tillbaka mer än en gång, med tanke på hur mycket intressant det finns att läsa här. :-D Ibland får jag lite samma känsla på nätet som när jag hittar massvis med kantareller i skogen! Eller hallon!
    Allt gott så länge och hoppas vi ses i morgon!
    Vänliga hälsningar AK!

  3. Alla Nahlin skriver:

    Tack! Det var mycket intressant att läsa. Med bästa hälsningar Alla Nahlin

  4. MP skriver:

    Hej, Nu har jag läst igenom alla 4 delarna i Rånöberättelse, längtar tillbaka sååå mycket. Vi får ta och byta lite foton snart.

  5. anna åberg skriver:

    hej familjen Nömell!! jag vill bara gratta er alla till den nya familjemedlemmen Indra!!!!

    //anna åberg

  6. UP skriver:

    Hej på er

    Nu har jag kollat er! Lite mer Rånö bilder tack, gärna från bastun!

  7. helena skriver:

    hejj, nu e det så att min bror lånade ut ett spel till mig som hette LBA, och jag har lånat den ganska länge nu, och han vill gärna ha tillbaka den, och jag kom ihåg att jag spelade den hoss Denise förra året, och han har börjat bli lite arg :P , men ifall jag har fel vill jag be om ursäkt, men ifall Denise ser detta ville jag bara säga, om du hittar spelet, adda mig; helena.fi@hotmail.com

    Helena <3

  8. Carina Ekström skriver:

    Tjena mors!!!!

    Tänkte att jag får väl skriva något nu när jag är här och kikar in.
    Även tacka för senast ;-) Mycket trevligt!!

    Kram Carina

  9. Paulina skriver:

    Hej Jenny. Varför har jag inte skrivit här förut??! Du är så duktig med mina hundar. Dem är stimulerade och nöjda varje gång dem varit hos dig! Du är verkligen bra. Mycket fina bilder tar du och skriva är du duktig på med. Tummen upp för dig!/Kram Paulina

  10. Ulrika R skriver:

    jättebra blogg! Ger mig nästan ltie dåligt samvete att jag inte själv kommer mig för att blogga. Ha det bäst!

  11. Per skriver:

    Hallåj,

    Nu är det tamesjutton dags att vi bokar in en liten UUNet reunion snart.
    Vi kan ju bara ta och träffas nån dag efter jobbert på tex Svejk och dra lite mat och en massa bira.

    Hoppas allt är bra med er alla i familjen, jag måste få tummen ur akterpartiet och komma ut och hälsa på nån dag.

    /Per

  12. Bert SM5VYZ skriver:

    Hej!
    Det var en intressant och läsvärd sida,
    + att den var snygg också!
    Bästa 73 de SM5VYZ Motalaradio.se

Skriv en kommentar

(krävs)

(krävs)

© 1996-2010 Nomell.Se Kontakt: web @ nomell.se

Bad Behavior has blocked 279 access attempts in the last 7 days.